Bubenícke kempy

Bubenícky kemp je intenzívna výučba hry na bicie nástroje. Všetko, čo potrebuje bubeník vedieť pri hraní a využití v hudobnom priemysle. Max. kapacita kempu sú 4 ľudia, pre maximálnu osobnú pozornosť a zážitok z kempu. Požiadavka na vek je od 15 rokov. Bubenícke kempy sú určené pre začiatočníkov, mierne pokročilých alebo pokročilých.

Prihlás sa tu.

Pokiaľ máte záujem o bubenícky kemp, napíšte správu na booking@jarosollar.com a objednajte si voľné miesta pre vás, skupinu alebo kamarátov. Sme pripravení otvoriť kemp kedykoľvek.

Typy kempov

Počas 2-dňového kempu sa intenzívne venujeme iba hre na bicie spojené s potrebnou teóriou. Bubenícke kempy sú rozdelené pre začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých. Neváhaj nám poslať napr. video ako hráš na bicie a radi ti pomôžeme pri výbere.

Začiatočníci
149€ / 2 Dni
Zoznámenie sa s bicími
Ladenie bicích
Technika hrania na bicie
Základy hry na bicie z nôt
Základné rudimenty
Ľahké rytmy
Úvod do dynamiky hrania
Stredne pokročilí
149€ / 2 Dni
Zrýchlovanie tempa hrania
Hranie podľa cítenia hudby a farby zvuku
Skladanie rytmov
Dôraz na akcent
Hra v inom takte ako 4/4
Kontrola dynamiky hrania
Triky s paličkami
Pokročilí
149€ / 2 Dni
Vysoký dôraz na dynamiku hry
Nezávislosť a koordinácia hrania
Hudobný biznis
Rozšírovanie fráz hrania
Drilovanie rudimentov
Kreativita
Sólovanie


Kde kemp prebieha?

Bubenícky kemp sa koná v priestoroch štúdia Drummers’ City. K dispozícii je krásne štúdio, v príjemnom a tichom prostredí blízko Bratislavy. V blízkosti je pekná kaviareň a reštaurácia s úžasnou (cca. 200 m). Centrum Bratislavy je vzdialené 17 km, takisto ľahko dostupné hromadnou dopravou alebo autom. Parkovanie pri štúdiu je možné.

Ako sa k nám dostaneš a ako cestovať v Bratislave?

Pokiaľ si z Bratislavy a cestuješ hromadnou dopravou, priamo z hlavnej autobusovej stanice ide autobus SAD č. 740 (zastávka Tri Vody).

Ako vyzerá deň v Bubeníckom kempe?

Deň začína o 10:00 a končí o 17:00 + večerné aktivity (koncert, klub, pub). Prestávka na obed je dohodnutá individuálne, ale približne okolo 13:00 (obed). Obed nie je v cene, je možné sa stravovať individuálne ale spoločný obed je vítaný, počas ktorého sa zhovárame a zabávame. Občerstvenie na mieste je zabezpečené (voda, niečo k zakusnutiu a pod.). V blízkosti je niekoľko potravín alebo supermarketov.

Kde sa ubytujem počas Drum Camp-u?

V blízkosti sa nachádza niekoľko ubytovacích možností, preto spolu s prihlasovacím e-mailom nám napíš, že sa chceš ubytovať počas dátumov (napíšeš dátumy) a v akom type ubytovania (hostel, penzión, hotel, …). Pošleme ti odporúčania a sám zvážiš, či sa rozhodneš pre naše odporúčanie alebo si ubytovanie zaobstaráš individuálne. V prípade, že sa rozhodneš pre naše odporúčanie, po následnej spoločnej komunikácií sa dohodneme na rezervácií daného ubytovania. V prípade, že viacerí z Vás žiadajú o ubytovanie, vieme Vás ubytovať spoločne, aby ste boli v bližšom kontakte počas celého Drum Camp-u.

Čo obsahuje cena bubeníckeho kempu?

Cena obsahuje dva dni plné hry na bicie a všetko potrebné vybavenie ako bicie pre žiakov, hudobné noty, učebné pomôcky a občerstvenie. Cena nezahŕňa dopravu, ubytovanie a stravu.

DÔLEŽITÉ!!! čítaj …

V prvom rade pošli e-mail s dátumom na booking@jarosollar.com a zarezervuj si miesto v kempe. Následne ti dátum a miesto potvrdíme spätným e-mailom. POZOR, POČET MIEST JE VŽDY LIMITOVANÝ. Po potvrdení je potrebné uhradiť cenu kempu prevodom na účet. Cenu kempu je potrebné uhradiť pred začiatkom kempu.